Menekşe Yağı 20 ml
Menekşe Yağı 20 ml

Menekşe Yağı 20 ml (8699649121775)

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

Açıklama: Menekşe yağı, kurutulmuş menekşe çiçeklerinden ve yapraklarından elde edilen bir bitkisel yağdır. Bilimsel adı, iola odorata olan bitki, Fransa, İtalya, Çin ve Yunanistan’a özgüdür.  Ancal dünyanın pek çok yerinde yetiştirilen menekşe, birçok alanda kullanılabilmektedir. Menekşe yağı, tatlı ve çiçeksi bir aromaya sahiptir. A ve C vitamini bakımından oldukça zengindir. Saç ve cilt bakımında tercih edilmektedir. Destek Menekşe Yağı, yerli üretimdir.

Üretim Yöntemi: Distilasyon

Uyarılar: Kapağı kapalı olarak, serin ve kuru ortamlarda muhafaza edin. Güneş ışığı ve ısıdan uzak tutun. Çocuklardan uzak yerlerde muhafaza edin.

Sağlık sorunları yaşayan kişilerin, öncelikle bir sağlık uzmanına danışmaları önerilir.

Yasal mevzuatlar gereği, ürün açıklamaları kısmında, ürün faydası, hastalık adı veya endikasyon belirterek ürün tanıtımı yapılmamaktadır.  En doğru ve güvenilir bilgi için bir sağlık uzmanına danışmanız tavsiye edilir.

Yerli üretim ve yüksek kaliteyi buluşturduğumuz Destek ürünleri, GMP (Good Manufacturing Practice) koşullarında üretilmektedir. Üretim tesisimiz, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 22716, OHSAS 18001 ve Helal Gıda sertifikalıdır. Uzun yıllardır bu topraklarda, dünya çapında kabul gören standartlara uygun üretim gerçekleştirerek yerli üretime #Destek oluyor ve global bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

logolar.PNG (15 KB)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR