Salyangoz Sabunu 150 g
Salyangoz Sabunu 150 g

Salyangoz Sabunu 150 g (8699649128095)

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

Destek Salyangoz Sabunu, salyangoz salgı özü içeren doğal bir sabundur. Salyangozların kendi kendini yenileme özelliği salgılarındaki Allantoin maddesi sayesindedir. Salyangoz sabunu, içeriğindeki allantoin sayesinde, onarıcı bir etki sağlar ve cilt yaralarının giderilmesine yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur.

İçindekiler: Aqua, Glycerin, SodiumStearate, PropyleneGlycol, Sorbitol, SodiumLaurate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Parfum, Sodium Chloride, Stearic Acid, Lauric Acid, Snail Extract, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate

Kullanım: Sabah-akşam uygulanabilir. Düzenli olarak kullanılması önerilir

Uyarılar: Sağlık sorunları yaşayan kişilerin, öncelikle bir sağlık uzmanına danışmaları önerilir.

Yasal mevzuatlar gereği, ürün açıklamaları kısmında, ürün faydası, hastalık adı veya endikasyon belirterek ürün tanıtımı yapılmamaktadır.  En doğru ve güvenilir bilgi için bir sağlık uzmanına danışmanız tavsiye edilir.

Yerli üretim ve yüksek kaliteyi buluşturduğumuz Destek ürünleri, GMP (Good Manufacturing Practice) koşullarında üretilmektedir. Üretim tesisimiz, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 22716, OHSAS 18001 ve Helal Gıda sertifikalıdır. Uzun yıllardır bu topraklarda, dünya çapında kabul gören standartlara uygun üretim gerçekleştirerek yerli üretime #Destek oluyor ve global bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

logolar.PNG (15 KB)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR