Üzüm Çekirdeği Yağı (Soğuk Pres) 50 ml
Üzüm Çekirdeği Yağı (Soğuk Pres) 50 ml

Üzüm Çekirdeği Yağı (Soğuk Pres) 50 ml (8699649121614)

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0
Açıklama: Üzüm çekirdeği yağı, üzümün çekirdeğinden soğuk sıkım yöntemi ile elde edilen bir bitkisel yağdır. Renksiz ve hafif bir yağdır. İçeriğinde yoğun E vitamini bulunmaktadır. Kozmetik alanında çok geniş bir kullanım alanı vardır. Aynı zamanda şarap üretiminde de kullanılmaktadır. Besin değerleri sayesinde kullanımı sıklıkla tercih edilen yağlardan biridir. Destek Üzüm Çekirdeği Yağı, yerli üretimdir. 

Üretim Yöntemi: Soğuk Sıkım (Cold Press)

Uyarılar: Kapağı kapalı olarak, serin ve kuru ortamlarda muhafaza edin. Güneş ışığı ve ısıdan uzak tutun. Çocuklardan uzak yerlerde muhafaza edin.

Sağlık sorunları yaşayan kişilerin, öncelikle bir sağlık uzmanına danışmaları önerilir.

Yasal mevzuatlar gereği, ürün açıklamaları kısmında, ürün faydası, hastalık adı veya endikasyon belirterek ürün tanıtımı yapılmamaktadır.  En doğru ve güvenilir bilgi için bir sağlık uzmanına danışmanız tavsiye edilir.

Yerli üretim ve yüksek kaliteyi buluşturduğumuz Destek ürünleri, GMP (Good Manufacturing Practice) koşullarında üretilmektedir. Üretim tesisimiz, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 22716, OHSAS 18001 ve Helal Gıda sertifikalıdır. Uzun yıllardır bu topraklarda, dünya çapında kabul gören standartlara uygun üretim gerçekleştirerek yerli üretime #Destek oluyor ve global bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

logolar.PNG (15 KB)
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR