Yabani İğde Yağı 20 ml
Yabani İğde Yağı 20 ml

Yabani İğde Yağı 20 ml (8699649125636)

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0
Açıklama: Yabani İğde (Yalancı İğde) Yağı, Latince ismiyle Oleum Hippophae rhamnoides, Uzak Doğu’da uzun yıllardır kullanılan bir bitkisel yağdır. Doğadaki tek Omega 7 kaynağı olarak bilinen Yabani İğde Yağı, kozmetik amaçla cilt ve saç bakımında kullanılabildiği gibi sağlık açısından da oldukça faydalıdır. Antik kaynaklara göre Yabani İğde (Yalancı İğde) bitkisinin meyveleri ve dalları, atların yemlerine karıştırıldığında atları güçlendirmekte ve postlarının parlamasını sağlamaktadır. Yabani İğde yağının faydaları ve kullanım alanları hakkında detaylı bilgi almak için bir sağlık uzmanına danışabilirsiniz.

GMP koşullarında üretilen Destek Yabani İğde Yağı, saf ve soğuk sıkımdır. 

Üretim Yöntemi: Soğuk Sıkım (Cold Pressed)

Uyarılar: Kapağı kapalı olarak, serin ve kuru ortamlarda muhafaza edin. Güneş ışığı ve ısıdan uzak tutun. Çocuklardan uzak yerlerde muhafaza edin.

Sağlık sorunları yaşayan kişilerin, öncelikle bir sağlık uzmanına danışmaları önerilir.

Yasal mevzuatlar gereği, ürün açıklamaları kısmında, ürün faydası, hastalık adı veya endikasyon belirterek ürün tanıtımı yapılmamaktadır.  En doğru ve güvenilir bilgi için bir sağlık uzmanına danışmanız tavsiye edilir.

Yerli üretim ve yüksek kaliteyi buluşturduğumuz Destek ürünleri, GMP (Good Manufacturing Practice) koşullarında üretilmektedir. Üretim tesisimiz, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 22716, OHSAS 18001 ve Helal Gıda sertifikalıdır. Uzun yıllardır bu topraklarda, dünya çapında kabul gören standartlara uygun üretim gerçekleştirerek yerli üretime #Destek oluyor ve global bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

logolar.PNG (15 KB)
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR