Leke Karşıtı, Aydınlatıcı Krem 50 ml
Leke Karşıtı, Aydınlatıcı Krem 50 ml

Leke Karşıtı, Aydınlatıcı Krem 50 ml

Fiyat : ₺199,90(KDV Dahil)

BICOSOME® Teknolojisi Nedir? Leke Karşıtı Krem Nedir? Leke Karşıtı Krem Nasıl Kullanılır? Bicosome® teknolojisiyle üretilen DERMOTEN Leke Karşıtı, Aydınlatıcı Krem hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Orijinal Ürün · Güvenli Alışveriş · Hızlı Teslimat

PATENTLİ BICOSOME® TEKNOLOJİSİ SAYESİNDE KOYU LEKELERİN GÖRÜNÜMÜNDE AZALMA

DERMOTEN Leke Karşıtı Krem, BICOSOME® teknolojisiyle üretilen özel formülü sayesinde, düzenli kullanımda, koyu lekelerin görünümünün azaltılmasına, parlak ve aydınlık bir cilt görünümü elde edilmesine yardımcı olur. Hassas ciltler için dermatolojik olarak test edilmiştir.

İçindekiler: Aqua, Polyacrylate -13, Alpha-Arbutin, Phenoxyethanol, Lecithin, Polyisobutene, Lysolecthin, Parfum, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Lactobacillus Ferment, Niacinamide, 3-0 Ethyl Ascorbic Acid, Potassium Azeloyl Diglycinate, Polysorbate 20, Ethylhexylglycerin, Bisabolol, Phytic Acid, Tocopherol, Beta-Sitosterol, Squalene, Benzyl Salicylate, Geraniol, Coumarin.

Kullanım: Sabah ve akşam (günde iki kez), İhtiyaç duyulan bölgeye masajla uygulanabilir. Temizlenmiş, kuru cilde uygulanır. Uyguladıktan sonra güneşe çıkılmaz. Güneşe çıkılması gerekiyorsa güneş kremi kullanılmalıdır.

Uyarılar: Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile temas halinde bol su ile yıkayınız. Haricen kullanılır. Oda sıcaklığında, kapağı kapalı ve çocuklardan uzak yerlerde muhafaza ediniz. Hamilelerde ve hamilelik şüphesi taşıyan kişilerde kullanılmaması gerekmektedir.

 

BICOSOME® TEKNOLOJİSİ NEDİR?

Bicosome® teknolojisi Smart Disk olarak adlandırdıkları aktif bileşenlerin etkisini en üst düzeye çıkararak, aktiflerin cildin istenen katmanlarına ulaşmaları için özel olarak tasarlanmış bir taşıyıcı sistemdir. Bu sistemde kullanılan tüm yapılar doğal yapılardan oluşmaktadır. Kullanılan aktif bileşenler, Bicosome® teknolojisi sayesinde cildin epidermis katmanından geçerek dermis katmanına kadar inmektedir. Bicosome® teknolojisi özel bir kompleks üretimini sağlar. Bu kompleks 5 aktif bileşen (Fitik Asit, C Vitamini, Niyasinamid, Bisabolol, Azeloglisin) içerir ve cilt lekeleri için çok hedefli bir çözümdür. Liposome teknolojisinden 7 kat daha etkilidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR