Göz Çevresi Bakım Kremi 15 ml
Göz Çevresi Bakım Kremi 15 ml
Göz Çevresi Bakım Kremi 15 ml
Göz Çevresi Bakım Kremi 15 ml
Göz Çevresi Bakım Kremi 15 ml

Göz Çevresi Bakım Kremi 15 ml

Fiyat : ₺169,90(KDV Dahil)

Göz Çevresi Kremi Nedir? Göz Çevresi Kremi Nasıl Kullanılır? DERMOTEN Göz Çevresi Bakım Kremi hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Orijinal Ürün · Güvenli Alışveriş · Hızlı Teslimat

GÖZ ÇEVRESİ BAKIMINDA PEPTİT VE ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ETKİSİ

DERMOTEN Göz Çevresi Bakım Kremi, göz çevresinin nem ihtiyacını karşılarken, göz çevresinin canlı ve sıkı görünümünü desteklemeye yardımcı olur. Hassas ciltler için dermatolojik olarak test edilmiştir. DERMOTEN Göz Çevresi Serumu ile birlikte kullanıma uygundur. GMP ve ISO sertifikalı tesislerde, global kalite standartlarında üretilmektedir.

İçindekiler: Aqua, Polyacrylate -13,Glycerin, Phenoxyethanol, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Polyisobutene, PunicaGranatum Seed Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Vitis Vinifera Seed Oil,Parfum, Polysorbate20, Ethylhexylglycerin, Palmitoyl Tripeptide-5, BenzylSalicylate, Coumarin, Geraniol.
 
Kullanım: Günde 2 defa (sabah-akşam), parmak ucuna yeterli miktarda alınarak, göz altı ve göz çevresine dairesel hareketlerle uygulanabilir. Göz kapağına uygulanmaz.
 
Uyarılar: Gözle temasından kaçının. Temas halinde bol suyla yıkayın. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın. Güneş ışığı ve ısıdan uzak yerlerde muhafaza edin.

 

KULLANICI YORUMLARI

Dermoten Göz Çevresi Kremi hakkında Denebunu kullanıcılarının yorumlarını incelemek için tıklayın.

 

GÖZ ÇEVRESİ SERUMU VE GÖZ ÇEVRESİ KREMİ ARASINDAKİ FARK NEDİR?

Göz çevresi serumu ve göz çevresi kremi, göz çevresi bakımında kullanılan iki farklı üründür. İşlevsel olarak bazı farklılıklar gösterirler: YAPI VE KULLANIM: Göz çevresi serumu, sıvı/jel formunda olup daha hafif bir yapıya sahiptir. Göz çevresi kremi ise daha yoğun ve krem formundadır. Serumlar genellikle göz çevresine hızla nüfuz ederek daha hızlı sonuçlar elde etmeyi amaçlar. Krem ise daha zengin bir yapıya sahiptir ve nemlendirme özelliği daha belirgin olabilir. İÇERİK: Serumlar ve kremler, farklı içeriklere sahip olabilir. Göz çevresi serumları genellikle aktif bileşenlerle zenginleştirilmiştir ve daha yoğun bir şekilde hedeflenen cilt sorunlarına odaklanır. Örneğin, kırışıklıklar, koyu halkalar veya şişlikler gibi belirli sorunları hedefleyen özel içeriklere sahip olabilir. Göz çevresi kremleri ise genellikle nemlendirici ve besleyici özelliklere sahip içeriklerle formüle edilir. HEDEFLENEN ETKİ: Göz çevresi serumları, genellikle daha hızlı sonuçlar almayı ve belirli cilt sorunlarını hedeflemeyi amaçlar. Kırışıklıkların azalması, cilt tonunun eşitlenmesi veya göz altı torbalarının giderilmesi gibi belirli etkiler sağlamak için kullanılır. Göz çevresi kremleri ise daha genel olarak göz çevresindeki cildi nemlendirir, besler ve genel bir cilt bakımı sağlar. KULLANIM SIRASI: Genellikle önce göz çevresi serumları ardından göz çevresi kremleri uygulanır. Serumlar, daha hızlı emilen ve derinlere nüfuz eden yapılarıyla cildi hazırlar ve ardından kremlerle nemlendirme ve besleme sağlanır.Her iki ürünün de göz çevresindeki cilt bakımına katkıda bulunabileceği unutulmamalıdır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR